Kombi Bakım Servisi

KİMLER KOMBİ BAKIMI YAPTIRMALI

Kış aylarında ısınmamızı sağlayan radyatörlerinizin yaz aylarında bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kış boyu kullandığımız peteklerinizin temizliklerinin de kalıcı şekilde yapılması gerekmektedir.

İşyeri Kullanıcıları

Siz değerli müşterilerimiz kombi bakımlarını sık sık yaptırmalıdırlar. İş yerlerinizin kombi bakımları yaptırmadığınız taktir de arıza meydana gelerek iş gücünün azalmasına neden olur.

Fabrikalar

Fabrika gibi büyük bir iş yerinde ve onlarca çalışan olan bir yerde kombi bakımları özellikle yapılmalıdır çünkü olası bir arıza yüzünden kombide olabilecek bir problem iş gücünün azalmasına neden olduğu gibi fabrikada da ciddi sorunlar meydana getirebilir.

Okullar

Okullar geleceğimizi inşa ettiğimiz, çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği acısından kombi bakımlarını sürekli yaptırmalıdırlar çünkü arıza olma ihtimali karşısında çocuklarımız hasta olabilir.

Restoranlar

Saygın bir yer olmakla beraber yüksek miktarda insanı ağırlamaktadır. Bu sebeple kombi bakımlarını sürekli yaptırmaları gerekir. Kombi arızası, çıkması nedeniyle, çıkabilecek birçok sorunu tetikleyebilir. Her zaman kombi servisimizi arayabilirsiniz.

Ofisler

Günümüz işleri hep ofis ortamına taşınmış durumda bu nedenle işlerin yoğun olduğu bir ortamda havanın soğuk olması çalışanları etkiler sizde kombi bakımını yaptırarak bu sorunu ortadan kaldırın.

İş Hanları

Günümüzün mütevazı iş yerleri olan iş hanları çalışanları etkilememesi için veya olası büyük bir arızaya sebebiyet vermemesi için kombi bakımlarını sık sık yatırmak zorundadırlar.

Ev Kullanıcıları

İnsanların sıcak bir günde evlerine gelip sıcak bir duş alarak rahatlamaları bu hayattaki en güzel duygulardan biri fakat sizler kombi bakımlarını yaptırmadığınız takdirde bu duygulardan mahrum kalabilirsiniz.

1 Seneden Fazla Bakım Yaptırmayanlar

Kombiler bakım yaptırılmadığı zaman ciddi derecede arıza çıkarabilir bu sebepten dolayı kombi bakımı yaptırmanız gerekir gaz kaçağı, su kaçırması, ısıtmama gibi problemler çıkartabilir.

Petekleri Yeterince Isınmayan

Petekler ısınmayan evlerin kombi bakımlarını ve petekleri temizlemeleri gerekmektedir. Bu sayede peteklerinde  oluşan tortular temizlenerek ısınmama problemi ortadan kalka bilir.

Gereğinden Fazla Fatura Ödemesi Yapanlar

Doğal gaz faturalarım hiç bu kadar yüksek gelmezdi neden bu kadar yüksek gelmeye başladı ,diye bizlere dert yanarlar bunun nedeni kombi bakımlarının sık sık yapılmamasıdır çünkü bir zamanda sonra peteklerde tortu oluşarak ısınmayı düşürerek daha fazla boşa gaz yakmaya başlar.

Evleri Yeterince Isınamayanlar

Müşterilerimize tavsiye sık sık kombi bakım ve petek bakımlarının yaptırılmasıdır. Evlerin ısınmaması nedenleri kombi bakımlarının ve petek bakımlarının uygun zamanlarda yapılmamasıdır.

Kombisi Hata Veren Kullanıcılar

Bizleri arayarak kombi arızalarını tamir ettirmeleri gerekmektedir sık sık sorun yaşamamak için kombi bakımlarını periyodik olarak yaptırmaları gerek.

© Telif Hakkı - Ases Kombi Servisi